KONST / Litografier / Färglitografi 15264251
nr 1526 4251
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Komposition. Signerad, numrerad 181/250. Färglitografi, bildmått: 50x50 cm, yttermått inklusive ram: 74x68 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 6 mars 2023
kl 19:02:25
1.600 kr
1.800 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely